Atsiliepimai

„Labai ačiū, kad buvo pagalvota apie užkandžius kursų dalyvėms. Dar labai patiko, kad Beata pakalbėjo apie tortų pamoką, pabendravo ir tik tuomet pastatė mus „prie darbo”. Pati Beata labai svetinga, atsakinėjo į visus (!) klausimus. Ir ne tik sakydavo, kaip ir ką daryti, bet ir parodydavo, pavyzdžiui, – iki kokios konsistencijos išplakti kiaušinio baltymą ir pan. Labai ačiū Ievai ir Elžbietai – superpadėjėjos! Dar gerai, kad buvo prijuostės, ir kad gavome lapus su receptais bei visa darbo eiga.”

Janina

Tortų karalienė

„Man labai patiko dalyvauti pamokoje! Patiko vieta, atmosfera, šiltas ir malonus bendravimas. Kaip Beata ir minėjo, tai nebuvo konditerinių žinių bei įgūdžių tobulinimo pamoka, vis dėlto kai ką naujo ir labai praktiško sužinojau ir būtinai tas žinias taikysiu savo virtuvėje. O šiaip, – buvo labai šaunu, smagu, stilinga. Tikrai gerai praleistas laikas.”

Justina

Tortų karalienė

„Štai smagiausi man dalykai apie kulinarijos pamokas:
– kad kiekvienas turi savo darbo vietą, peilį, dubenį ir gali savarankiškai pasiruošti patiekalą (nes kai gamini kur nors bendrus patiekalus, žinių išsineši mažiau).
– labai patogu gauti visus receptus ir gaminimo eigą.
– studijos aplinka!!! Sunku net apsakyti – daugiau nei nuostabi, pavydžiu jums tokių erdvių, kur galima dirbti.
– miela dovanėlė, kuri sušildo širdį.
– ir žinoma, Jūsų komada – esate šypsenų ir gerų emocijų žmogeliukai, apgaubiate dėmesiu kiekvieną. Net jei kažkas būtų truputį ne taip – niekas niekada nepastebėtų vien dėl to, kad atėjo pas jus, į šypsenų karalystę.”

Lauryna

Buvo jau trijose pamokose

„Mums patiko viskas: šiltas pasitikimas su vyno taure ir skania užtepėle, puikiai įrengta studija ir skaniausios savo rankom pagamintos picos (taip pat pica „a la vyniotinis“, kurios niekam negalima rodyti. Ačiū jums ir visam kolektyvui už teigiamas emocijas, naudingus patarimus ir tiesiog, smagiai praleistą laiką! Atskira padėka šefei Rūtai!”

Marina

Picų vakarėlis

„Mes su vyru esame labai patenkinti pamoka, todėl nuoširdus dėkui mokytojoms ir pagalbininkėms. Kadangi nemažai gėrio parsivežėme ir namo, tai savaitgalį jau nebeteko pasinaudoti gautomis pamokomis, todėl įgūdžius ugdysim ateinančiais vasaros savaitgaliais. Dar kartą dėkui už nuostabią pamoką – sužinojome ir išmokome tikrai daug, nes burgeriai buvo mūsų dar neatrastas valgis. Laikas prabėgo tiesiog nepastebimai, todėl labai tikiu, kad vėl apsilankysime Jūsų studijoje.”

Sigita

Burgerių akademijos pamoka

„Su Beata reikalų per gimtadienius turime ne pirmą kartą. Ir tikrai ne paskutinį. Jau kepėme picas namų kieme – puikioji krosnis buvo pati atvykusi. Beatos studijoje suvalgytas ne vienas tortas. Ir vaikai laimingi, nes jau tokio amžiaus, kai nori patys vieni gaminti ir kvailioti. Ir aš patenkinta, kad jiems gerai, o man telieka gėles ir dovanas surinkti; žinau, kad bus pasiūlyta kvapios kavos ir ja mėgaudamasi galėsiu ramiai fotografuoti. Nes nuotraukos studijoje išeina gražios dėl ten esančios geros atmosferos, spalvotų sienų ir žmonių, kurie paprastas dienas paverčia švente.“

Rasa Jakilaitienė

„Norėjome vestuvių jaukioje aplinkoje, kuri primintų namus, bet būtų netradicinė, erdvi ir šviesi. Apsilankę kulinarijos studijoje iškart pajutome, kad savo šventę organizuosime čia. Vestuvėse dalyvavo artimiausi 30 žmonių, norėjome, kad visi jaustųsi atsipalaidavę, turėtų kur patogiai sėdėti, bendrauti ir, žinoma, šokti! Viskas buvo puiku. Beatos studijos kolektyvas nuostabiai išpuošė salę, padarė balionų fotosieną. Kepėme skaniausią picą ir fotografavomės momentiniu fotoaparatu. Nuostabi, nepamirštama šventė pačioje Vilniaus širdyje!“

Agnė ir Alvydas Mikniai

Vestuvės

Atgal