Pamokos

[cmsms_row data_width=“boxed“ data_color=“default“ data_padding_top=“50″ data_padding_bottom=“0″][cmsms_column data_width=“1/1″][cmsms_heading type=“h2″ font_size=“130″ font_weight=“normal“ font_style=“normal“ text_align=“center“ color=“#daae4f“ margin_top=“0″ animation_delay=“0″ classes=“vibes“]Pamokos[/cmsms_heading][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=“30″ data_padding_top=“0″ data_color=“default“ data_width=“boxed“][cmsms_column data_width=“1/1″][cmsms_text animation_delay=“0″ classes=“fixed_textblock raleway“]

Aš pati labai mėgstu mokytis visokių naujų dalykų, ypač, jei pamokos ne tik naudingos, bet ir džiaugsmingos bei skanios! Tokios ir vyksta studijoje „Beatos virtuvė”: aplodismentų ir norinčių sudalyvauti eilės sulaukusi „Tortų karalienė”, naminių mėsainių ir eksperimentų prie kepsninių favoritė – „Burgerių akademija”, vasarinė – „Daugiau daržovių” (šias tris vedu aš pati). Kitas pamokas veda mane žavinčios ir įkvepiančios asmenybės.

Vaikų – mažųjų virtuvės šefų pamokėlėmis užsiima mano virtuvės fėja Ievutė.

Picos!!! Tikros, neapolietiškos, mėgstamiausios! Viską išmokstat daryti patys, o jums padeda picų šefė Rūta.

Pamokas nuolat atnaujiname ir kuriame naujas. Idėjų tiek, kad jas tenka sandėliuoti. Kulinarijos studijos pamokos skirtos visiems, kurie mėgsta džiaugtis gyvenimu, skaniu maistu, atradimais ir bendravimu. Kokias ir kada siūlome dabar – žiūrėkite kalendoriuje.

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row]